Advent ve 2. A

I když se nám doba adventní dost zkomplikovala karanténou, pokusili jsme se na příchod Ježíška náležitě připravit. Každý den jsme splnili (někdy i na dálku) nějaký adventní úkol, abychom si mohli vybarvit obrázek v adventním kalendáři. Plnili jsme úkoly z matematiky, češtiny i prvouky. Četli jsme příběhy, pohádky i pranostiky. Sami jsme si připravili vánoční pásmo. Celý měsíc nás provázely koledy. Hodně jsme také tvořili. Ukázali jsme si, jak se slaví Vánoce v anglicky mluvících zemích. V Oblastní galerii Vysočiny jsme se seznámili s adventními postavami. Prohlédli jsme si vánočně vyzdobenou Jihlavu a užili jsme si zimních radovánek. Poslední den jsme v kuchyňce vyzkoušeli řadu zvyků a vyrobili jsme si Santu z banánu. A protože jsme byli moc šikovní a skoro hodní, Ježíšek nám přinesl pod stromeček dárečky.

Všem přejeme, ať Ježíšek ví, co je pro Vás ten pravý dárek. Užijte si rodinnou pohodu a v novém roce hodně zdraví, štěstí a jen samé dobré zprávy!

Vaše 2. A

autor: Mgr. Hana Wenigová


Zobrazení: Alba | Podle data

Advent ve 2. A


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny